VESTI
ponedeljak, 22 oktobar 2018 10:37

DUŠAN BORKOVIĆ TREĆI U EVROPI

Najbolji srpski automobilista posle drugog mesta u subotu, žrtva nesportskog incidenta na poslednjoj trci TCR Evropa šampionata u Barseloni.

Najbolji srpski automobilista osvojio drugo mesto u Barseloni na prvoj trci poslednjeg vikenda TCR Evropa šampionata.

Najbolji srpski automobilista Dušan Borković ostao je bez bodova na drugoj trci u Monci nakon što ga je Bendžamin Lesens nesportskim potezom izgurao sa staze, posle čega je srpskom automobilisti pukla guma. Nakon trke srpski as je diskvalifikovan zbog konflikta koji je izazvao Askona i njegov tim, nakon čega mu je oduzeto i 10 bodova koje je osvojio na jučerašnjoj trci. Tako po završetku pretposlednjeg trkačkog vikend TCR Evropa šampionata Borković ima ukupno 134 boda I u generalnom plasmanu zauzima treće mesto iza Askone koji ima 164 boda i Vernea koji sada ima 11 bodova prednosti.

nedelja, 23 septembar 2018 08:01

PODVIG BORKOVIĆA U MONCI

Srpski automobilista uprkos najvećim ograničenjima osvojio peto mesto i drugi je u generalnom plasmanu.

Najbolji srpski automobilista posle pet trkačkih vikenda vodi u generalnom plasmanu TCR Evropa šampionata.